Wrzesień

Z początkiem roku szkolnego 2014/2015 uczniowie Zasadniczej Szkoły Zawodowej Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Warszawie Centrum Kształcenia w Kutnie  (klasy II sprzedawca, operator obrabiarek skrawających, fryzjer i klasa III fryzjer) rozpoczęli udział w projekcie „Lepsze kształcenie – lepsza przyszłość”. W ramach tego przedsięwzięcia uczniowie będą uczestniczyć w różnorodnych zajęciach:  zajęciach wyrównawczych z języka polskiego, matematyki, języka angielskiego branżowego, podstaw przedsiębiorczości                 oraz w zajęciach zawodowych – klasa III fryzjer – w kursie kosmetycznym, klasa II fryzjer – w kursie tworzenia koków, u; klasa II operator obrabiarek skrawających – w zajęciach z podstaw konstrukcji maszyn. Wszystkie grupy dodatkowo mają indywidualne spotkania z doradcą zawodowym.