Zakład Doskonalenia Zawodowego w Kutnie
- AKTUALNOŚĆI-

Dodał: ZDZ Data: 05/03/2021 - 11:16:36

Drogi ósmoklasisto!

Niebawem przed Tobą wybór szkoły ponadpodstawowej - ważna decyzja życiowa. Wybierając naszą szkołę zyskasz atrakcyjny zawód i osiągniesz sukces.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą edukacyjną na rok szkolny 2021/2022.

Dodał: ZDZ Data: 01/03/2021 - 10:38:21
    Informacje

Żołnierze Wyklęci dopiero kilkadziesiąt lat po zakończeniu II wojny światowej zostali należycie docenieni za walkę o Polskę. 1 marca obchodzimy Narodowy Dzień Pamięci „Żołnierzy Wyklętych”, który upamiętnia żołnierzy antykomunistycznego podziemia w Polsce.
      Uczniowie Techniku i Branżowej Szkoły I Stopnia ZDZ w Warszawie Centrum Kształcenia w Kutnie uczcili ten dzień poprzez przygotowanie prezentacji, referatów, obejrzenie filmów na zajęciach z wychowawcą, na lekcjach historii i języka polskiego.

Dodał: ZDZ Data: 13/02/2021 - 11:04:36
      Informacje

Komunikat dyrektora Branżowej Szkoły I Stopnia i Technikum ZDZ w Warszawie Centrum Kształcenia w Kutnie w sprawie funkcjonowania szkoły

W dniach od 15.02.2021r. do 28.02.2021r. nauka w szkole przebiega według dotychczasowych zasad.

Wszystkie zajęcia odbywają się zgodnie z tygodniowym planem lekcji.

Beata Frątczak

Dodał: ZDZ Data: 26/11/2020 - 13:25:48

Komunikat dyrektora Branżowej Szkoły I Stopnia i Technikum ZDZ w Warszawie
          Centrum Kształcenia w Kutnie w sprawie wprowadzenia nauczania zdalnego

Komunikat dyrektora Branżowej Szkoły I Stopnia i Technikum ZDZ w Warszawie Centrum Kształcenia w Kutnie z dnia 26 października 2020 roku w sprawie przedłużenia w szkole nauczania zdalnego oraz możliwości organizowania zajęć praktycznych:

W dniach od 30.11.2020r. do 03.01.2021r. obowiązuje nauczanie zdalne w zakresie kształcenia ogólnego i teoretycznego kształcenia zawodowego.

Od 30 listopada 2020 roku będą odbywały się zajęcia praktyczne. Szczegółowe
          informacje zostaną podane poszczególnym klasom indywidualnie.

Wszystkie zajęcia odbywają się zgodnie z tygodniowym planem lekcji.

Beata Frątczak