Zakład Doskonalenia Zawodowego w Kutnie
- AKTUALNOŚĆI-

Dodał: Adam Data: 29/06/2017 - 08:01:32
Szkoła dla młodzieży

  Dodał: Adam Data: 07/05/2017 - 17:10:29
  Szkoła dla młodzieży

  W dniu 20 kwietnia 2017 roku w Zasadniczej Szkole Zawodowej ZDZ w Warszawie Centrum Kształcenia w Kutnie odbył się konkurs fryzjerski pod hasłem Już wiosna – fantazyjna fryzura wiosenna

  Uczniowie wszystkich klas fryzjerskich mogli wykazać się kreatywnością i umiejętnościami zawodowymi. W finale było co podziwiać. Fryzury prezentowały się znakomicie. Uczennice wykorzystały ciekawe upięcia, które udekorowały kwiatami. Współorganizatorem konkursu  i jednocześnie fundatorem nagród była Fundacja Centrum Aktywizacji Regionalnej.

  Dodał: Adam Data: 06/04/2017 - 19:21:20
  Szkoła dla młodzieży

  W dniu 6  kwietnia w Kutnowskim Domu Kultury odbyły się tragi edukacyjne, podczas których mogliśmy zaprezentować ofertę dotyczącą naszych szkół. Największą popularnością cieszyły się  kierunki: fryzjera, kierowcy  - mechanika, technika e- sportu czy liceum kosmetyczne. Ważne były rozmowy z gimnazjalistami i przyjazna atmosfera spotkań.

  Drodzy Gimnazjaliści serdecznie zapraszamy Was na drzwi otwarte,
  które odbędą się
  8 kwietnia
  w godzinach od 10 do 13.

   

  Dodał: Adam Data: 06/04/2017 - 19:17:48
  Szkoła dla młodzieży

     W dniu 3 kwietnia w sali widowiskowej Kutnowskiego Domu Kultury odbyły się warsztaty motywacyjne zorganizowane przez Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie. Nasi Uczniowie  mieli możliwość poznać zagadnienia związane z motywacją w planowaniu kariery zawodowej i  siłą wewnętrznej motywacji. O roli  mechanizmów motywacji i czynnikach wpływających na motywy działalności człowieka mówiła Pani  Monika Mularska – Kucharek dr nauk humanistycznych z zakresu socjologii. Natomiast temat stresu jako motywatora przedstawił wielokrotny medalista mistrzostw świata i Europy, lekkoatleta i skoczek wzwyż Artur Partyka.

  Dodał: Adam Data: 06/04/2017 - 19:16:21
  Szkoła dla młodzieży

  OGŁOSZENIE

   

  Dyrektor Zasadniczej Szkoły Zawodowej ZDZ w Warszawie C.K w Kutnie

  ogłasza konkurs fryzjerski dla klas I- III fryzjer, który odbędzie się  dnia  20 . 04. 2017r w naszej szkole w pracowni fryzjerskiej.

  Tematem przewodnim konkursu jest hasło ,, JUŻ WIOSNA’’.

  Konkurs obejmuje wykonanie fantazyjnej fryzury wiosennej.

  Zapraszamy młodych stylistów do wzięcia udziału w konkursie.

  Dla zdobywców pierwszych trzech miejsc przewidziane są atrakcyjne nagrody.

  Zgłoszenia do konkursu przyjmuje Pani Anna Olcha do dnia 12 kwietnia 2017 r.