- AKTUALNOŚĆI-

Program stypendialny

Dodał: admin Data: 22/10/2021 - 12:44:47
Szkoła dla młodzieży

Tegoroczny Ogólnopolski Tydzień Kariery mija pod hasłem „Wyprawa na 3K: Kariera, Kompetencje, Kreatywność”. W czasie spotkania uczniów Branżowej Szkoły I Stopnia z pracownikami Powiatowego Urzędu Pracy w Kutnie podejmowano tematykę związaną z karierą zawodową, kompetencjami miękkimi i twardymi, rynkiem pracy czy metodami poszukiwania pracy.

Dodał: admin Data: 22/10/2021 - 12:39:33
Szkoła dla młodzieży

Zawsze powinniśmy dbać o siebie i swoje zdrowie. Szczególnie przypomina nam o tym październik – miesiąc profilaktyki raka piersi. Po długiej przerwie zagościły u nas Panie ze Stowarzyszenia „Kutnowskiego Klubu Amazonek”. Podczas spotkania, w którym uczestniczyli uczniowie Technikum i Branżowej Szkoły I Stopnia młodzież została wyczulona na to, że trzeba systematycznie i skrupulatnie obserwować swoje ciało, badać się. Jeżeli w porę zwrócimy się do lekarza, mamy większe szanse na uniknięcie poważnych chorób.

Dodał: admin Data: 14/10/2021 - 12:41:31

Święto Komisji Edukacji Narodowej w szkołach ZDZ

W dniu dzisiejszym młodzież Technikum i Branżowej Szkoły I Stopnia            ZDZ w Warszawie Centrum Kształcenia w Kutnie przygotowała uroczystość     z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Poprzez piosenkę i wiersz uczniowie docenili pracę oraz zaangażowanie swoich wychowawców i nauczycieli.

Dodał: ZDZ Data: 25/06/2021 - 14:27:23
Szkoła dla młodzieży

Z ogromną przyjemnością wręczyliśmy dzisiaj świadectwa uczniom Branżowej Szkoły I Stopnia ZDZ w Warszawie Centrum Kształcenia w Kutnie. Niestety, murynaszejszkoły opuścili absolwenci klas III w zawodach fryzjer i operator obrabiarek skrawających. Gratulujemy im ukończenia szkoły, dziękujemy za wspólnie spędzony czas i życzymy powodzenia oraz sukcesów. Zakończenie roku to również okazja do podsumowań i nagród. Wielu uczniów otrzymało nagrody za bardzo dobre i dobre wyniki w nauce – jesteśmy z Was dumni. Trzy uczennice klasy III w zawodzie fryzjer wygrały konkurs tematyczny „Najlepsze metamorfozy” i otrzymały upominki fundowane przez firmę „Fale Loki Koki” – Dziewczyny gratulacje! Życzymy wszystkim pasjonujących i bezpiecznych wakacji.