- AKTUALNOŚĆI-

Dodał: ZDZ Data: 25/06/2021 - 14:27:23
Szkoła dla młodzieży

Z ogromną przyjemnością wręczyliśmy dzisiaj świadectwa uczniom Branżowej Szkoły I Stopnia ZDZ w Warszawie Centrum Kształcenia w Kutnie. Niestety, murynaszejszkoły opuścili absolwenci klas III w zawodach fryzjer i operator obrabiarek skrawających. Gratulujemy im ukończenia szkoły, dziękujemy za wspólnie spędzony czas i życzymy powodzenia oraz sukcesów. Zakończenie roku to również okazja do podsumowań i nagród. Wielu uczniów otrzymało nagrody za bardzo dobre i dobre wyniki w nauce – jesteśmy z Was dumni. Trzy uczennice klasy III w zawodzie fryzjer wygrały konkurs tematyczny „Najlepsze metamorfozy” i otrzymały upominki fundowane przez firmę „Fale Loki Koki” – Dziewczyny gratulacje! Życzymy wszystkim pasjonujących i bezpiecznych wakacji.