Zakład Doskonalenia Zawodowego w Kutnie
- AKTUALNOŚĆI-

Dodał: ZDZ Data: 15/04/2020 - 11:07:47
Informacje

Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 9 kwietnia br. kształcenie na odległość w szkołach i placówkach oświatowych zostało przedłużone do 26 kwietnia br.

W czasie ograniczenia funkcjonowania szkół i placówek oświatowych związanego z zagrożeniem epidemiologicznym nauka jest realizowana  w dalszym ciągu na odległość.

Dodał: ZDZ Data: 08/04/2020 - 12:09:03

Dodał: ZDZ Data: 08/04/2020 - 11:56:38
      Szkoła dla młodzieży

Od 9 do 14 kwietnia br. w szkołach będzie trwać wiosenna przerwa świąteczna. W tym okresie nauczyciele nie prowadzą zajęć dydaktyczno-wychowawczych z uczniami
        w formie kształcenia na odległość.

Dodał: ZDZ Data: 02/04/2020 - 14:01:50

KOMUNIKAT !

Szanowni Państwo! Drodzy rodzice ! W związku z ogłoszonym w Polsce stanem epidemii koronawirusa oraz wejściem w dniu 31 marca 2020 roku Rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii

PRZYPOMINAMY!

Obowiązuje zakaz wychodzenia z domu osób do 18 roku życia bez opieki dorosłego. Tylko obecność rodzica, opiekuna prawnego lub kogoś dorosłego usprawiedliwia ich obecność na ulicy. Odpowiedzialność dopilnowania przestrzegania tego zakazu ciąży na rodzicach. Policjanci zwracają szczególną uwagę na przemieszczające się dzieci i młodzież. Wszelkie zmiany jakie zostały wprowadzone podyktowane są bezpieczeństwem nas wszystkich, dbałością o nasze zdrowie i życie. Respektujmy prawo, respektujemy zapisy obowiązujących ustaw oraz rozporządzeń - to nasze wspólne dobro!

Komendant Powiatowy Policji

w Kutnie, woj.łódzkie

podinsp. Krzysztof Szymański

Dodał: Adam Data: 19/03/2020 - 15:46:23
          Szkoła dla młodzieży

Nauka zdalna podczas zawieszenia zajęć w szkołach

W najbliższych dniach wejdzie w życie rozporządzenie, które ureguluje organizację kształcenia wykorzystującego metody tzw. zdalnego nauczania.  Wdrożyliśmy takie metod w naszych szkołach, dzięki którym będzie możliwa sukcesywna realizacja programów nauczania z wykorzystaniem komunikatorów, grup społecznościowych, poczty elektronicznej, platform edukacyjnych, dostępnych stron internetowych rekomendowanych przez MEN. Wobec powyższego zwracam się z prośbą o śledzenie bieżących informacji zamieszczanych na stronie szkoły i sprawdzanie informacji udostępnianych przez nauczycieli.

W przypadku wystąpienia jakichkolwiek problemów proszę o kontakt drogą mailową szkola@zdz-kutno.pl.