Zakład Doskonalenia Zawodowego w Kutnie
- AKTUALNOŚĆI-

Dodał: ZDZ Data: 16/11/2018 - 14:19:30
Szkoła dla młodzieży

W ramach Europejskiego Tygodnia Sportu w naszej szkole odbyły się następujące imprezy sportowe: Integracyjny Turniej Piłki Siatkowej i Piłki Ręcznej z uczniami Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego nr 1 w Kutnie oraz Niepodległościowy Bieg Przełajowy

Dodał: ZDZ Data: 16/11/2018 - 09:04:15
Szkoła dla młodzieży

W pierwszych dniach września w naszej szkole odbyło się Narodowe Czytanie. Uczniowie klas I, II i III Branżowej Szkoły I Stopnia przygotowali prezentacje multimedialne na temat życia i twórczości Stefana Żeromskiego oraz czytali fragmenty „Przedwiośnia”.

Dodał: ZDZ Data: 15/11/2018 - 13:22:17
Szkoła dla młodzieży

Oddając pamięć walczącym i poległym za Wolną i Niepodległą Polskę uczniowie naszej szkoły złożyli kwiaty i zapalili znicze na Grobie Nieznanego Żołnierza.

Aby uczcić rocznicę najważniejszych dla Polaków wydarzeń – 100 lat Niepodległości, udaliśmy się pod pomnik marszałka Józefa Piłsudskiego, aby okazać naszą wdzięczność za dar wolności.

Dodał: Adam Data: 11/11/2018 - 19:22:49
Szkoła dla młodzieży

Z okazji 100 – lecia odzyskania  niepodległości uczniowie Branżowej Szkoły I Stopnia ZDZ w Warszawie Centrum Kształcenia w Kutnie przygotowali montaż słowno – muzyczny. Przy recytacji utworów literackich, piosenkach patriotycznych i prezentacji multimedialnej wspominaliśmy historię Polski i drogę do Niepodległej. Uroczystości szkolne rozpoczęliśmy wspólnym odśpiewaniem Hymnu Polski w ramach „Rekordu dla Niepodległej”.

Dodał: Adam Data: 31/08/2018 - 07:45:30
Szkoła dla dorosłych

Zapraszamy do zapoznania się harmonogramem zjazdów.

Harmonogramy zajęć

1. LO dla Dorosłych semestr II sem III